תנאי שימוש באתר הפניקס אקסלנס טרייד ומדיניות פרטיות

הגלישה והשימוש באתר זה, על השירותים השונים אשר יינתנו בו ו/או באמצעותו מפעם לפעם (להלן "האתר") הינם בכפוף להוראות ולתנאים המפורטים להלן. שימוש באתר מהווה הסכמה להוראות ולתנאים אלה והתחייבות לפעול לפיהם. בכל מקרה בתנאים אלו, בו מופיעה המילה "אקסלנס" הכוונה הינה לחברת האם אקסלנס השקעות בע"מ ולכל חברה אחרת מחברות הבנות שלה ו/או שבשליטתה ו/או חברת הפניקס פנסיה וגמל בע"מ - כולן ביחד וכל אחת לחוד.

אנא הקפד לעיין ולהתעדכן בתנאי שימוש אלה מאחר שעצם השימוש של כל אדם ו/או גוף הגולש ו/או צופה ו/או עושה שימוש בכל דרך אחרת, במישרין או בעקיפין באתר, לרבות בכל תוכן ו/או שירות בו, מהווים הסכמה לתנאי השימוש באתר, לרבות תנאי מדיניות הפרטיות, כפי שיעודכנו מעת לעת, ללא כל הגבלה או הסתייגות, בהתאם לשיקול דעתה המלא והבלעדי של אקסלנס. אשר על כן, טרם ביצוע פעולה כלשהי באתר, יש לקרוא בעיון רב את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.

חל איסור לעשות באתר ו/או בכל חלק ממנו שימוש למטרה שאיננה לצורך אישי או בלתי מסחרי.

מובהר בזאת, השימוש בלשון זכר בתנאי השימוש ו/או בתנאי השימוש הייעודיים, נעשה מטעמי נוחות בלבד, ואין בו כדי לפגוע ו/או ליצור אפליה כלשהי.

כל החדשות במקום אחד

בלשונית זו תוכל לצפות בכל המידע הפיננסי העדכני במקום אחד: - טוויטר: ציוצים של כתבים פיננסיים, מומחים בתחום ההשקעות ועוד.

לקריאת הציוץ המלא הקליקו על הקישור בכחול - עדכונים: הודעות מתפרצות מהבורסה בזמן אמת - יומן כלכלי: עדכונים על אירועים בשוק ההון בזמן אמת - אנליסטים: המלצות על ניירות בתיק שלכם, ודירוג המלצות אנליסטים של TipRanks + ברידג' ווייז

שאלות נפוצות

באזור הזה מוצגים נתונים עדכניים על מדדים ומטבעות ומניות.

לחיצה על מדד תפתח את ספר הפקודות שלו, אשר כולל מידע מורחב. בפינה הימנית התחתונה של המסך מופיע אייקון של 3 פסים אנכיים. אם הוא בצבע ירוק, סימן שהכל תקין. בחלונית זו תוכלו גם לבדוק האם הנתונים מוצגים בזמן אמת או בהשהייה של כמה דקות. בלחיצה על אייקון הפעמון המופיע בפינה השמאלית תוכלו לקבל התראות על אירועים שונים כמו דבידנדים, פדיון אג"ח ריבית לקבל ועוד. זהו אייקון מרכז ההודעות.

דילוג לתוכן